Piknik Rodzinny WSEI

Piknik Rodzinny WSEI był okazją do rozpoczęcia wspólnego świętowania jubileuszu 20-lecia Uczelni. Studenci, absolwenci, pracownicy oraz przyjaciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie bawili się wspólnie w sobotę 28 września na Pikniku Rodzinnym WSEI.

Relacja z wydarzenia

W programie oprócz występów artystycznych na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. W specjalnych namiotach specjaliści WSEI przybliżali informacje o możliwościach Uczelni poprzez bezpłatne badania, diagnozy i pokazy. Były to m.in. innowacyjne metody leczenia trądziku, pomiar i ocena podstawowych parametrów życiowych i glikemii, jako element profilaktyki nadciśnienia tętniczego krwi i cukrzycy, pokazy pielęgnowania niemowlęcia czy kamery termowizyjnej i drukarki 3D. Na dzieci i dorosłych w każdym wieku czekało mnóstwo atrakcji.

Play Video

Dzieci bawiły się w zamkach do skakania, brały udział w licznych konkursach i warsztatach m.in. z wykonywania maskotek i malowania buzi oraz w warsztatach kreatywnych „Woda i ziemia”.

Na pikniku oprócz Władz Uczelni na czele z Panią Kanclerz Teresą Bogacką i Rektorem Prof. dr hab. Markiem Żmigrodzkim zjawili się m.in. Wojewoda Lubelski prof. Przemysław Czarnek, czy Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Zbigniew Wojciechowski.

W programie imprezy znalazły się koncerty zespołów m.in. „Jarzębina”, Zespołu Muzycznego WSEI i ALMS, Zespołu Muzycznego „500” oraz występ artystyczny Zespołu Cheerleaders ALMS.

Gwiazdą pikniku, która kolorowym i dynamicznym koncertem przyciągnęła pod scenę tłumy ludzi była grupa „Brathanki”. Dziękujemy całej społeczności Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie za wspólnie spędzony miło czas.

Reportaż TVP Lublin

Play Video